Dlaczego mężczyźni kochają zołzy

Dlaczego mężczyźni kochają zołzy - Sherry Argov | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sherry Argov
WYMIAR
7,8 MB
NAZWA PLIKU
Dlaczego mężczyźni kochają zołzy.pdf
ISBN
8333421492558

OPIS

Mężczyźni naprawdę nie lecą na kobiety miłe.Lecą na interesujące!Chicago Sun-TimesNiech nikomu się nie wydaje, że „zołza” to negatywne określenie. Wręcz przeciwnie, to kobieta, która jest miła, zabawna i życzliwa, przy czym największą miłość żywi do siebie. Nie kłamie i nie gra, jest szczera (czasem do bólu), bo wie, czego chce, i potrafi to zakomunikować. Robi, co jej się podoba, a to sprawia, że mężczyźni ją uwielbiają.Poznaj 100 zasad atrakcyjności i dowiedz się, czego pragną mężczyźni i jak powinnaś traktować samą siebie, by być szczęśliwą w związku:- Twój stosunek do samej siebie decyduje o tym, jak widzi cię mężczyzna;- Stawianie warunków lub ich brak świadczy o twoich możliwościach.- Niemal natychmiast przedstawiasz się albo jako popychadło, albo superbabka;- Jeśli mu powiesz, że nie zamierzasz zbytnio się angażować, on zrobiwszystko, żebyś zmieniła zdanie;- Im bardziej będziesz od niego niezależna, tym bardziej będzie tobą zainteresowany.Dlaczego mężczyźni kochają zołzy to swoista biblia współczesnej kobiety, ale także świetny sposób na relaks. Napisany z humorem poradnik, w nietuzinkowy sposób odkrywa tajemnice damsko-męskich relacji. Ta książka podpowie ci, jak budować związki na swoich zasadach, a przede wszystkim udowodni, że bycie zołzą ma przyszłość!SHERRY ARGOV to autorka bestsellerowych poradników o związkach. Wystąpiła w wielu znanych programach telewizyjnych, a jej teksty publikowane były w ponad 50 znanych magazynach, włączając „Cosmopolitan”, „Elle”, „Glamour”, „Esquire” czy „People”. Jej kultowe książki Dlaczego mężczyźni kochają zołzy i Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy zostały wydane w trzydziestu językach i doczekały się uznanej przez krytyków adaptacji teatralnej.www.sherryargov.com

Przeczytaj recenzję Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach.

W żadnym wypadku nie chodzi o kobiety o zgryźliwym usposobieniu. „Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy" to druga część kultowego poradnika dla kobiet od Sherry Argov. Autorka rozwija w nim swoją ideę „bycia zołzą", znaną z pierwszej części - „Dlaczego mężczyźni kochają zołzy". Po przeczytaniu „Dlaczego Mężczyźni Poślubiają Zołzy" i „Dlaczego Mężczyźni kochają Zołzy" - autorki Sherry Argov, potwierdzam jego zdanie w 98 %.

POWIĄZANE KSIĄŻKI