Zahir

Zahir - Paulo Coelho | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paulo Coelho
WYMIAR
12,45 MB
NAZWA PLIKU
Zahir.pdf
ISBN
8370469620569

OPIS

Ester, żona znanego pisarza, znika bez wieści. Ostatni raz widziano ją z młodym tłumaczem z Kazachstanu. Czy została porwana, zamordowana, a może uciekła z kochankiem? Dlaczego nie daje znaku życia? Jak po dziesięciu latach małżeństwa mogła odejść bez słowa? On próbuje ułożyć sobie życie bez niej, wiąże się z inną kobietą, pisze kolejną powieść. Jednak nie potrafi zapomnieć. Ester staje się jego obsesją, jago Zahirem. Wokół niej krążą wszystkie jego myśli. By ją odnaleźć, musi wyruszyć na stepy Azji Środkowej, w długą podróż, która pozwoli mu na nowo narodzić się dla miłości.

Mega Rollo Zahir z Serem to 50 cm kebab z serem, mięsem i surówką. Do wszystkich Zahir Rollo możesz wybrać Twój ulubiony sos.

[email protected] - W lokalu możliwość płatnością kartą Zahir is the world of bodies whereas batin is the world of souls. Sufis believe in the purification of the batin by their spiritual guide to assure a zahir that follows Shariat .

POWIĄZANE KSIĄŻKI