Nie ma jak SPA, kochanie

Nie ma jak SPA, kochanie - Wanda Ostrowska-Lagut | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wanda Ostrowska-Lagut
WYMIAR
6,15 MB
NAZWA PLIKU
Nie ma jak SPA, kochanie.pdf
ISBN
1566527834419

OPIS

Chwyciła Lulankę za rękę i teraz ona także zaczęła kołysać się delikatnie w rytm muzyki. Przysiadły się do dwóch starszych kobiet sączących kolorowe koktajle przy stoliku, skąd mogły obserwować zarówno dancingową salę, jak i bardzo ruchliwy o tej porze bar. Młode kelnerki zwijały się jak w ukropie. Wkrótce przy barze znalazł się wieczornie wymuskany filmowiec zza oceanu, przyciągając wzrok wielu kobiet i mężczyzn. - Ma w sobie jakąś charyzmę – pomyślała i podzieliła się swoim spostrzeżeniem z wpatrzoną w niego Masią. Po chwili operator zostawił na blacie baru niedopitą szklankę zamówionego przed chwilą burbona i ruszył w kierunku ich stolika, nagabywany po drodze przez mocno pijaną panienkę. Lulanka przetańczyła z nim cały wieczór. Potem zaś rozpoczęły się zajęcia w podgrupach, w hotelowych pokojach, gdzie utrzymywano zabawowy nastrój do białego rana. W sanatorium, które właśnie zmieniało nazwę na klinika uzdrowiskowa, zainaugurowano czas letnich wakacji.

Uczucia zmieniają się w czasie i nie pozostają na dłuższy czas na tym samym poziomie. Jeżeli kobieta Cię kocha to ma to miejsce tu i teraz w obecnym czasie. Kochanie, powiększyłem naszą łazienkę ...

Z czasem nie możesz od ukochanej osoby oderwać myśli. Gdy nie ma jej przy tobie, czujesz bolesną tęsknotę.Pragniecie każdą wolną chwilę spędzać razem, patrząc sobie w oczy, trzymając się za ręce i całując. Chwyciła Lulankę za rękę i teraz ona także zaczęła kołysać się delikatnie w rytm muzyki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI