Losy dobrego żołnierza Szwejka czasu wojny światowej

Losy dobrego żołnierza Szwejka czasu wojny światowej - Jaroslav Hasek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jaroslav Hasek
WYMIAR
6,86 MB
NAZWA PLIKU
Losy dobrego żołnierza Szwejka czasu wojny światowej.pdf
ISBN
6886779069920

OPIS

Nowy rewelacyjny przekład Antoniego Kroha.Pierwsza z serii 50 książek na 50-lecie Znaku!Kiedy zamordowano cesarza Ferdynanda, zmienił się porządek świata. Jednak nic nie jest w stanie wstrząsnąć Jozefem Szwejkiem na tyle, by zechciał zmienić porządek swojego życia.On nie podpalił chramu bogini w Efezie, jak uczynił to ów dureń Herostrates, żeby się dostać do gazet i czytanek szkolnych. Nie, Szwejk po prostu jest sobą.

Głupota Szwejka wymyka się wszelkim kategoriom. Choć w tej głupocie jest metoda.

Pierwsza z serii 50 książek na 50-lecie Znaku! Trzy wieczory mi wystarczyły, bym poznała „Losy dobrego żołnierza Szwejka czasu wojny światowej" w tłumaczeniu pana Kroha i… ciężko mi się było oderwać od książki. Grubej, bo mającej aż 756 stron (tym razem cztery tomy są w jednym) - sama przyjemność jednak sięgnąć po tak świetnie wydaną literaturę z górnej półki. Recenzja książki: Losy dobrego żołnierza Szwejka czasu wojny światowej Recenzuje: Milwaukee Meg Klasyka literatury ma różnorodne oblicza: niekiedy wzrusza, często pobudza do myślenia, czasem "jak nie zachwyca, jak zachwyca!"; są jednak takie książki, które trafiły do annałów i złotymi zgłoskami zapisały się na listach najwspanialszych dzieł z jednego prostego powodu ... €9.22 - Ciemne piwo, czarny humor i czeskie piwiarnie w oparach absurdu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI