Kolonie miłości

Kolonie miłości - Elke Heidenreich | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elke Heidenreich
WYMIAR
4,47 MB
NAZWA PLIKU
Kolonie miłości.pdf
ISBN
2773886051412

OPIS

Lata pięćdziesiąte. Miłość jest wielka tajemnicą, szczególnie dla nastolatek, które niewiele o niej wiedzą. Sonja postanawia ją poznać na własna rękę, zwłaszcza że w domu brakuje ciepła i uczuć, a świat, w którym dzieje sie ta historia, jest pełen rozczarowań i chłodu. Rozpoczyna od lektury Przeminęło z wiatrem. Poza tym całuje wszystkich, którzy jej sie napatoczą, również syna pastora i Francuza, który ma jedno oko zielone, a drugie brązowe. Któregoś dnia ogląda w kinie z przyjaciółką i jej mamą Na wschód od Edenu i od tej chwili James Dean staje się dla nich obu ucieleśnieniem miłości. Przyjaciółki, niesione marzeniami, stwarzają świat musi legnąć w gruzach. Co się dzieje, kiedy miłość umrze?Historia Sonji jest pierwszym z dziewięciu opowiadań, które łączy to, że poruszają temat uczuć i mówią o balansowaniu nad przepaścią pomiędzy szczęściem a cierpieniem.

Kiedy jest się bardzo młodym, całuje się każdego, kto się napatoczy, albo popełnia się samobójstwo z powodu Jamesa Deana. Kiedy jest się dorosłym, w ... Kolonie miłości to przypadkowe miejsca na tym świecie - przelotnie emanujące drobinami ciepła, ale również takie, w których cierpienie, nienawiść i zimno zabijają miłość.

Cena 22.43 zł. Kolonie miłości, Heidenreich Elke, 28,7 zł. Miłość - w opowiadaniach Elke Heidenreich to uczucie tak niepewne i kruche, jakby spacer po nitce nad przepaścią.

POWIĄZANE KSIĄŻKI