Kochanek. Nieznany romans Marii Skłodowskiej-Curie

Kochanek. Nieznany romans Marii Skłodowskiej-Curie - Irine Frain | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Irine Frain
WYMIAR
8,42 MB
NAZWA PLIKU
Kochanek. Nieznany romans Marii Skłodowskiej-Curie.pdf
ISBN
2498388766566

OPIS

Nawet genialne umysły potrafią się poddać,gdy przychodzi miłośćKiedy Maria Skłodowska-Curie w tragicznych okolicznościach traci ukochanego męża i naukowego partnera, Piotra, pogrąża się w rozpaczy. Ukojenie znajduje w pracy ponad siły. Lecz gdy wydaje się, że nic nie jest w stanie przywrócić jej radości życia, zdarza się to, co najbardziej niespodziewane.Miłość. Nadchodzi nagle i sprawia, że dwoje ludzi znów może zaznać szczęścia. Maria Curie - zrozpaczona wdowa, i Paul Langevin - uczeń Piotra, przyjaciel rodziny uwikłany w nieszczęśliwe małżeństwo, zostają kochankami.Jednak nie wiedzą jeszcze, że za plecami miłości zawsze czyha zazdrość. Wkrótce prasę obiega szokująca wiadomość - kandydatka do drugiego Nobla ma romans z żonatym mężczyzną. Na Marię spada lawina oszczerstw, a rozszalały tłum atakuje jej dom.Lecz gdy wokół szaleje burza, Maria pozostaje spokojna jak nigdy.I jak nigdy walczy o godność i szczęście.Kochanek to intymny portret Marii Skłodowskiej-Curie - naukowego geniusza i silnej kobiety gotowej zaryzykować wszystko dla tych, których kocha.

Zaczęła dbać o siebie, inaczej się ubierać, stała się ... ~ „Kochanek. Nieznany romans Marii Skłodowskiej Curie", Irene Frain, s.11.

Zintegrowana: Wydanie: pierwsze: Pierwsze wydanie: 2017-05-22. ISBN: 978-83-240-3661-5: EAN: 9788324036615: Tytuł oryginalny: Marie Curie prend un amant: Liczba stron: ... Nieznany romans Marii Skłodowskiej-Curie była dostepna w 12 z nich.

POWIĄZANE KSIĄŻKI