Drollercaster: Dwa światy. Milton żyje

Drollercaster: Dwa światy. Milton żyje - Michał Poznański | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Poznański
WYMIAR
7,7 MB
NAZWA PLIKU
Drollercaster: Dwa światy. Milton żyje.pdf
ISBN
3066064408225

OPIS

MILTON ŻYJE?!TYLKO Z TEJ KSIĄŻKI DOWIESZ SIĘ, CO NAPRAWDĘ SPOTKAŁO GO NA ZIEMI.Czas wyruszyć na przygodę mojego życia, o której nikt poza wami i mną się nie dowie. Wybieram się do waszego świata. Full hardcore, pełen survival i lecimy do boju!Z Dziennika MiltonaMilton zaaranżował własną śmierć, żeby opuścić kwadratową planetę i udać się na Ziemię. Nowy świat zachwyca go szejderami, grafiką i tysiącami detali. Ale leniwoludź szybko odkrywa, że nawet trening na najtrudniejszym survivalowym modzie nie zapewni przetrwania na tej planecie.W świecie równoległym doktor Gaskin w panice próbuje nawiązać z nim kontakt i przekazać bardzo ważną wiadomość. Czy uda mu się skontaktować z Miltonem przez youtubowy kanał ratunkowy?Czy Milton przeżyje?Autor niczym współczesny Dżepetto przenosi bohatera ze świata wirtualnego na Ziemię.A w tym świecie nic nie wygląda jak to, co Milton znał do tej pory.Michał Poznański - aktor, absolwent Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, twórca kanału Drollercaster. Zajmuje się tworzeniem animowanych filmików, zwanych machinimami, przy użyciu gier komputerowych i ich silnika graficznego.Topowy youtuber, który na swoim koncie zgromadził ponad pół miliona subskrybentów.

Milton żyje. Milton żyje?! Tylko z tej książki dowiesz się, co naprawdę spotkało go na Ziemi.

Full hardcore, pełen survival i lecimy do boju!Z Dziennika MiltonaMilton zaaranżował własną śmierć, żeby opuścić kwadratową planetę i udać się ... MILTON ŻYJE?! TYLKO Z TEJ KSIĄŻKI DOWIESZ SIĘ, CO NAPRAWDĘ SPOTKAŁO GO NA ZIEMI. "Czas wyruszyć na przygodę mojego życia, o której nikt poza wami i mną się nie dowie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI