Cotkotu. Spadające gwiazdy małej Helenki (książka audio)

Cotkotu. Spadające gwiazdy małej Helenki (książka audio) - Zofia Zakrzewska-Klosa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zofia Zakrzewska-Klosa
WYMIAR
9,47 MB
NAZWA PLIKU
Cotkotu. Spadające gwiazdy małej Helenki (książka audio).pdf
ISBN
8216029632758

OPIS

Niesamowita podróż do świata, w którym jawa przeplata się z materią snu. Fantastyczny szlak przygód dziewczynki i jej magicznej przyjaciółki - Myszki Cotu,prowadzi od Krakowa, poprzez Kryształowe Góry aż do Grzybkowa i tajemniczych bagien planety Cotkotu. Podróżująca ponad granicami czasu i rzeczywistościHelenka przypomina znaną bohaterkę książek dla dzieci - Alicję. Jednak kraina czarów Helenki, to nie tylko zabawne przygody, ale przede wszystkim królestwo prawdziwej magii uczuć. Teraz, dzięki wyśmienitym aktorom, takim jak Katarzyna Godlewska, Arek Jakubik czy Joanna Leszczyńska, królestwo to zyskało nowy wymiar. Ożywione głosami lektorów postacie, odkrywają przed małymi słuchaczami nieograniczony świat wyobraźni, w którym każda historia ma swoje szczęśliwe zakończenie.

Urodzinki. Helenki (książka audio). Spadające gwiazdy małej Helenki (Audiobook) | Zakrzewska-Klosa Zofia | Cotkotu.

Czasem nie wiadomo czy wydarzenia, w których uczestniczy tytułowa bohaterka wydarz... Spadające Gwiazdy Małej Helenki - opis produktu: Główna bohaterka - Helenka, wraz ze swoją magiczną przyjaciółką - Myszką Cotu udają się w podróż do świata, w którym jawa przeplata się z materią snu. Szlak prowadzi od Krakowa, poprzez Kryształowe Góry aż do Grzybkowa i tajemniczych bagien planety Cotkotu. Audiobook Cotkotu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI