AstroCalendarium 2011

AstroCalendarium 2011 - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,27 MB
NAZWA PLIKU
AstroCalendarium 2011.pdf
ISBN
9884659446577

OPIS

Rok 2011 przyniesie Tobie wiele niespodzianek. Będą w nim dni, w których wszystko będzie szło po Twojej myśli, ale zdarzą się też takie, w których nie powinieneś podejmować żadnych decyzji. Dni, w których cała energia kosmosu będzie działała na Twoją niekorzyść i nierozsądnym by było uparte decydowanie o swojej przyszłości właśnie w takim okresie.Jak odróżnić czas, w którym będzie nam sprzyjał los od tego, w którym będzie on nam rzucał kłody pod nogi? Dzięki Astrocalendarium 2011. Ten niezwykły kalendarz astrologiczny został opracowany specjalnie z myślą o Tobie i Twoich potrzebach. Niekwestionowany autorytet z dziedziny astrologii – Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz wyjaśnia w nim dzień po dniu, jaki wpływ będą miały ciała niebieskie na Twoje życie. Trudno o bardziej praktyczny kalendarz.Dzięki tej pozycji poznasz najlepsze momenty na podejmowanie decyzji z zakresu życia uczuciowego, zawodowego i dotyczące Twojego zdrowia. Wszystko możesz sobie z góry zaplanować i nie zdawać się na ślepy los. Już od dziś działaj tak, by mieć zawsze zapewnione wsparcie wszechpotężnego kosmosu. Rok 2011 przyniesie Tobie wiele niespodzianek. Będą w nim dni, w których wszystko będzie szło po Twojej myśli, ale zdarzą się też takie, w których nie powinieneś podejmować żadnych decyzji. Dni, w których cała energia kosmosu będzie działała na Twoją niekorzyść i nierozsądnym by było uparte decydowanie o swojej przyszłości właśnie w takim okresie.

Jak w pełni spożytkować rok 2010? Pierwszy krok owe kalendarz, kto przeprowadzi Cię na mocy wszelki jego dwadzieścia cztery godziny. Astrocalendarium 2011 - Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz - opis książki: Co ci przyniósł ten rok Poszedłeś naprzód w pewnych sprawach a inne pozostały nietknięte Może udało Ci się zrealizować interes życia, a może popadłeś właśnie w finansowe tarapaty Rozstałeś się z kimś czy też kogoś interesującego poznałeś I w jak wielu sytuacjach mogłeś zachować się inaczej ... AstroCalendarium 2011 - Wysyłka 4,99 zł | BEZPŁATNIE przy zamówieniu od 69,99 zł Astrocalendarium 2009 - Popularne opinie Produkty rekomendowane. Reklama? Wizje Jasnowidzów Przepowiednie Dla Świata - Andy Collins.

Niekwestionowany autorytet z dziedziny astrologii ... Sekrety roku 2011 Sprawdź, co powiadają gwiazdy. Zobacz Astrocalendarium 2011 - Konaszewska-Rymarkiewicz Krystyna w CzaryMary.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI