Zrób mi jakąś krzywdę (książka audio)

Zrób mi jakąś krzywdę (książka audio) - Jakub Żulczyk | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jakub Żulczyk
WYMIAR
7,33 MB
NAZWA PLIKU
Zrób mi jakąś krzywdę (książka audio).pdf
ISBN
5362701484154

OPIS

Opowiadanie, które Kuba przysłał do "Lampy" nazywało się "Gamecube Girl" i bardzo chciałem dowiedzieć się, co będzie potem. Więc Żulczyk wysłał Dawida autostopem żeby porwał Kasię z domu jej cioci. Taka była jego misja na tym poziomie gry. Mam nadzieję, że doczekamy się jej także w wersji na PlayStation.Paweł Dunin-WąsowiczSokół –powieść tak mu się spodobała, że zgodził się ją zinterpretować w wersji audio. Podczas nagrań, wraz z autorem wprowadzali zmiany w pierwotnym tekście, dzięki czemu powieść zyskała nowy, uszyty na miarę dla Sokoła, wymiar.Czyta: Sokół. Czas trwania: 7h28min.

Zobacz inne Audiobooki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Napisz recenzję o produkcie: Zrób mi jakąś krzywdę (książka audio) Twoja ocena. Ocena ogólna.

Podczas nagrań, wraz z autorem wprowadzali zmiany w pierwotnym tekście, dzięki czemu powieść zyskała nowy ... Format CD mp3 Audiobook cd Zrób mi jakąś krzywdę audiobook CD Czyta: Sokół, pochodzi z wydawnictwa Aleksandria. Autorem książki jest Jakub Żulczyk.

POWIĄZANE KSIĄŻKI