Podziemia III Rzeszy. Tajemnice Książa, Wałbrzycha i Szczawna-Zdroju

Podziemia III Rzeszy. Tajemnice Książa, Wałbrzycha i Szczawna-Zdroju - Jerzy Rostkowski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jerzy Rostkowski
WYMIAR
11,17 MB
NAZWA PLIKU
Podziemia III Rzeszy. Tajemnice Książa, Wałbrzycha i Szczawna-Zdroju.pdf
ISBN
9323188548434

OPIS

Znakomity badacz i odkrywca Jerzy Rostkowski odsłaniafrapujące dolnośląskie sekrety: laboratoria, które pracowały nad bronią jądrową i rakietami balistycznymi, zbiory muzealne, broń Werwolfu i złoto banków Rzeszy.Dolny Śląsk to kraina tajemnic i na poły mitycznych skarbów III Rzeszy. Ukrytych w podziemiach starych zamków, w kopalnianych korytarzach, niekiedy w samych centrach dużych miast. Zamaskowane i zaminowane, do dziś dyskretnie pilnowane są przez budzących lęk zagadkowych "strażników" i polskie służby specjalne.Laboratoria, które pracowały nad bronią jądrową i rakietami balistycznymi, zbiory muzealne, broń Werwolfu, złoto banków Rzeszy - to tylko część frapujących dolnośląskich sekretów, które w Podziemiach III Rzeszy odsłania znakomity ich badacz i odkrywca Jerzy Rostkowski.Tadeusz Kisielewski, autor bestsellerów „Zamach” , „Zabójcy” i „Katyń”

... zbiory muzealne, broń Werwolfu, złoto banków Rzeszy - to ... Podziemia III Rzeszy Tajemnice Książa Wałbrzycha i Szczawna-Zdroju - Jerzy Rostkowski | Zamów i odbierz jeszcze dziś za darmo w księgarni. Podziemia III Rzeszy Tajemnice Książa, Wałbrzycha i Szczawna-Zdroju, Rostkowski Jerzy, 44,9 zł.

Dolny Śląsk to kraina tajemnic i na poły mitycznych skarbów III Rzeszy. Ukrytych w podziemiach starych zamkó Tytuł: Podziemia III Rzeszy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI