O sztuce

O sztuce - Ernst H. Gombrich | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ernst H. Gombrich
WYMIAR
10,70 MB
NAZWA PLIKU
O sztuce.pdf
ISBN
7195001212784

OPIS

Jedna z najsłynniejszych i najpopularniejszych książek o sztuce, wydana na świecie w łącznym nakładzie ponad 5 milionów egzemplarzy i przetłumaczona na ponad 30 języków. Od 50 lat nie powstało lepsze wprowadzenie do historii sztuki. Autor zaczyna swą opowieść od najstarszych rysunków naskalnych, a kończy na eksperymentalnej sztuce współczesnej. Czytelnicy na całym świecie odkryli w profesorze Gombrichu prawdziwego mistrza, który łączy wiedzę i mądrość z wyjątkowym darem bezpośredniego przekazywania swej głębokiej miłości do opisywanych dzieł sztuki.

Kadr z filmu "Twój Vincent" (Fot. materiały prasowe Netflix) Niezwykłe biografie artystów, historie ich słynnych dzieł i opowieści o potędze wyobraźni - oto 11 tytułów, nie tylko dla fanów sztuki, które warto zobaczyć przynajmniej raz w życiu. O Sztuce najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.

Głównym tematem dzieła są zagadnienia militarne.W tle przedstawiona jest również problematyka historyczna i polityczna, znana z Księcia i Rozważań AFORYZMY, aforyzmy o sztuce, cytaty, cytaty o sztuce, powiedzenia, powiedzenia o sztuce, sztuka. PORADY DNIA.

POWIĄZANE KSIĄŻKI