Mistrzostwa Europy - Futbol do kieszeni + CD

Mistrzostwa Europy - Futbol do kieszeni + CD - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,86 MB
NAZWA PLIKU
Mistrzostwa Europy - Futbol do kieszeni + CD.pdf
ISBN
2308076544503

OPIS

Mistrzostwa Europy - Futbol do kieszeni to już druga pozycja książkowa autorstwa dziennikarzy "Tylko Piłki". Mistrzostwa Europy wreszcie z polskim udziałem! Wydarzenie to bez precedensu już choćby tylko dlatego, że czekaliśmy na nie od zawsze, bo przecież nasza reprezentacja, tak utytułowana w mistrzostwach świata, na kontynentalnym turnieju nie startowała jeszcze nigdy. I jako pierwsi w Polsce poważyliśmy się na dogłębną analizę tej dziewiczej dla polskiego kibica materii. Na blisko 300 stronach przypominamy więc wszystkie spotkania eliminacyjne chłopców Beenhakkera, prezentujemy każdego reprezentanta Polski, który w tej długiej batalii rozegrał choćby minutę. Serwujemy także detaliczne wręcz statystyki naszych kadrowiczów.

- ISBN: 978-83-9146-192-1 Mistrzostwa Europy - Futbol do kieszeni + CD Mistrzostwa Europy - Futbol do kieszeni to już druga pozycja książkowa autorstwa dziennikarzy "Tylko Piłki". Mistrzostwa Europy wreszcie z polskim udziałem! Wydarzenie to bez precedensu już choćby tylko dlatego, że czekaliśmy na nie od zawsze, bo przecież nasza reprezentacja, tak ... Mistrzostwa europy Książki - porównanie cen w sklepach internetowych.

Mistrzostwa Europy wreszcie z polskim udziałem! Wydarzenie to bez precedensu już choćby tylko dlatego, że czekaliśmy na nie od zawsze, bo przecież nasza reprezentacja ... Mistrzostwa Europy - Futbol do kieszeni to już druga pozycja książkowa autorstwa dziennikarzy "Tylko Piłki". Mistrzostwa Europy wreszcie z polskim udziałem! Wydarzenie to bez precedensu już choćby tylko dlatego, że czekaliśmy na nie od zawsze, bo przecież Księgarnia Internetowa merlin.pl - Książki, Muzyka, Filmy, Zabawki i Gry.

POWIĄZANE KSIĄŻKI