Księga luster. Cykl Kroniki Jaaru. Tom 1

Księga luster. Cykl Kroniki Jaaru. Tom 1 - Adam Faber | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adam Faber
WYMIAR
6,72 MB
NAZWA PLIKU
Księga luster. Cykl Kroniki Jaaru. Tom 1.pdf
ISBN
8080162300554

OPIS

Kate Hallender jest typową nastolatką, mieszka u swojej ciotki w Londynie? i wiedzie spokojne życie, jednak pewnego dnia trafia do tajemniczego sklepu pełnego czarodziejskich przedmiotów, od właścicielki którego otrzymuje Księgę Luster. Nastolatka rzuca miłosny urok na przystojnego Jonathana, jednak czar skutkuje zupełnie inaczej, niż by tego oczekiwała. Dziewczyna trafia do Jaaru, krainy zamieszkanej przez magiczne stworzenia. Fion jest ferem, baśniową istotą, a jego stosunki z ojcem nie są za dobre, więc w akcie buntu opuszcza dom, by odnaleźć czarownicę, z którą się połączy. Trafia w ręce nikczemnej nimfy Errato? i przez swoją naiwność wprowadza do świata magii wielki zamęt.Tymczasem w Londynie ciotka dowiaduje się, że ze sklepu pani Selene zniknął magiczny kamień o potężnej mocy. Czy uda się go odnaleźć? Jak Kate, początkująca wiedźma, poradzi sobie w świecie Jaaru, mając u boku ekscentrycznych ferów i wyniosłego jednorożca? I co tak naprawdę skrywa plan nikczemnej Errato?

Tajemne imię to już czwarta część bestsellerowego cyklu Kroniki Jaaru.W pierwszym tomie - Księdze luster autor Adam Faber zabiera czytelnika do baśniowego świata młodej czarownicy Kate - strażniczki kamienia. Pisarz w kolejnych częściach przedstawia szereg przygód i zmagań, z którymi przychodzi się zmierzyć bohaterce. "Księga Luster" to pierwszy tom 6-tomowej serii: "Kroniki Jaaru".

Pseudonim. Tytuł ... Książki z serii Kroniki Jaaru.

POWIĄZANE KSIĄŻKI