Koci detektyw

Koci detektyw - Vicky Halls | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Vicky Halls
WYMIAR
7,65 MB
NAZWA PLIKU
Koci detektyw.pdf
ISBN
5771496801850

OPIS

Znajomość kociej psychiki w porównaniu ze znajomością psiej natury jest niestety niewielka. Wiele nieprawdziwych opinii na temat kotów psuje kocio-ludzkie relacje. Poza tym ludzie poświęcają kotom zbyt mało czasu, wychodząc z założenia (także fałszywego), że kot jest samotnikiem i najlepiej poradzi sobie sam. Dzięki książkom, takim jak ?Koci detektyw?, pisanym przez znawców kociej natury, można uniknąć nieporozumień i kłopotów w kocio-ludzkich związkach. Autorka słusznie zauważa, że opieka nad zwierzęciem ma być przyjemnością dla obu stron a podstawą sukcesu w wychowaniu kota jest pozwolenie mu na bycie po prostu kotem. Nie zgadzam się z autorką tylko w przypadku żywienia kotów. Moim zdaniem sucha karma to nie wszystko, a kot powinien dostawać bardzo urozmaicone jedzenie. Książkę polecam wszystkim tym, którzy pragną poznać lepiej kocie charaktery.

Zoopsycholog Koci Detektyw- Anna Celińska-Mysław, profesjonalna opieka nad kotami, Mokotów, Poland. 1,437 likes · 1 talking about this.

Zobacz inne Rośliny i zwierzęta, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Państwa komputerze. Okładka miękka Przedział wiekowy dla dzieci z klas I-III (6-9 lat), dla dzieci z klas IV-VI (10-12 lat) Tytuł Kto mnie przytuli? Irys koci detektyw Koci detektyw to wyjątkowy drogowskaz i świetny poradnik - dzięki tej książce wielu opiekunom udało się rozwiązać skomplikowane problemy z kotami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI