Blondynka na tropie tajemnic

Blondynka na tropie tajemnic - Beata Pawlikowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beata Pawlikowska
WYMIAR
8,67 MB
NAZWA PLIKU
Blondynka na tropie tajemnic.pdf
ISBN
9488252909727

OPIS

Siódmego dnia na Zanzibarze wsiadłam na łódź i popłynęłam przez ocean. Ciepły wiatr głaskał mnie po włosach, szumiały palmy kokosowe, świeciło tropikalne słońce, a ja pomyślałam, że w takich chwilach czas staje i przestaje mieć znaczenie. Liczy się tylko to, co jest tu i teraz. To jedna z tajemnic szczęścia. W czasie podróży ciągle odkrywam coś nowego. Afrykański rytm życia w kraterze Ngorongoro, bigos z fasoli i księżycowa pustynia w Brazylii, zwariowane podwieczorki, Wydma Zachodzącego Słońca, zapach jaguara, zabójcze gąsienice, pieczone mrówki, wanilia, pieprz i goździki.. Niezwykłe miejsca i przygody, w poszukiwaniu prawdy o świecie i o sobie.

nr kat.: 9244842 RabatoMania! Do -99%! RabatoMania! Do -99%! RabatoMania!-25% na drugi produkt lub -45% na trzeci produkt lub -75% na czwarty produkt lub -99% na piąty produkt! Szczegóły promocji. Opis i specyfikacja; Opinie; Rekomendacje ... PAKIET 2011 BLONDYNKA NA TROPIE TAJEMNIC / BLONDYNKA W KWIECIE LOTOSU TW | BEATA PAWLIKOWSKA | G+J RBA National Geographic.

Beata Pawlikowska - „Blondynka na tropie tajemnic" Każda podróż to nowa wyprawa nie tylko przez kraje ale i przez życie. O książce ciężko powiedzieć cokolwiek konkretnego bez powtarzania się, i co ważniejsze bycia precyzyjnym. 15 zł: Blondynka w świcie tajemnic - jak nowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI