Skarb w srebrnym jeziorze (książka audio)

Skarb w srebrnym jeziorze (książka audio) - Karol May | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karol May
WYMIAR
11,45 MB
NAZWA PLIKU
Skarb w srebrnym jeziorze (książka audio).pdf
ISBN
4358494406412

OPIS

Druga połowa XIX wieku i Dziki Zachód – tam właśnie rozegra się akcja jednej z najbardziej znanych powieści Karola Maya. Dla wiernych czytelników tego autora prawdziwą gratką będzie powieść w której spotkamy bohaterów dobrze znanych z poprzednich książek. I nie będzie tu chodzić tylko o odważnego przywódcę Apaczów – Winnetou, ale także o świetnego strzelca Olda Firehanda i sprawiedliwego Olda Shatterhanda. Ci bohaterowie nie mogą się spodziewać, że z pozoru prosta wyprawa do ukrytych kopalń srebra, okaże się pełną niebezpieczeństw przygodą.Wszystkich miłośników literatury przygodowej zachęcamy do wysłuchania audiobooka „Skarbu w Srebrnym Jeziorze”.Każdy, zarówno chłopak, jak i dziewczyna chętnie posłucha prześmiesznych historii o pięciu różnych chłopcach.Skarb w Srebrnym Jeziorze (niem. Der Schatz im Silbersee) to kolejne dzieło Karola May’a. zaliczane do klasyki powieści przygodowej. Przygotowaliśmy dla Państwa najpełniejszą wersję jaka do tej pory ukazała się na polskim rynku. Czyta: Wojciech Dąbrowski. Czas trwania: 19h 32 min.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Tanie książki - Twoja księgarnia internetowa. [email protected] jak tylko Skarb w srebrnym jeziorze.

Ich tropem podąża banda samozwańczego pułkownika Brinkleya. Fabuła.

POWIĄZANE KSIĄŻKI