Samobójstwo

Samobójstwo - Wiktor Suworow | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wiktor Suworow
WYMIAR
10,1 MB
NAZWA PLIKU
Samobójstwo.pdf
ISBN
6979097422845

OPIS

Atak Niemiec na Związek Radziecki z '41 roku, przez rosyjskiego pisarza określony samobójstwem zrodzonym w chorym umyśle HitleraCzy atak Niemiec na Związek Radziecki, rozpoczęty 22 czerwca 1941 roku, był starannie zaplanowaną i mistrzowsko przeprowadzoną operacją czy samobójczym przedsięwzięciem zrodzonym w umyśle tracącego kontakt z rzeczywistością Hitlera? Wiktor Suworow zdecydowanie opowiada się za tą drugą interpretacją wydarzeń. Porównuje siły niemieckie z radzieckimi i dowodzi, że ZSRR miał miażdżącą przewagę pod każdym względem - od dostępnych zasobów i uzbrojenia po kompetencje przywódców czy wywiadu. Stalin był zaskoczony hitlerowskim atakiem tylko dlatego, że nie spodziewał się po swoim dawnym sojuszniku tak szalonego posunięcia...

Możesz być spokojny - metody o których piszę są pewne i ostateczne. Ściemniałem.

Koncentrując się na zagadnieniach samobójstwa, warto omówić problematykę śmierci gwałtownej, ponieważ niewątpliwie towarzyszy samounicestwieniu. Jednak warto w tym momencie ... Według amerykańskich Narodowych Instytutów Zdrowia: „W ciągu ostatnich 15 lat całkowita liczba samobójstw wzrosła o 24% z 10,5 do 13,0 na 100 000".

POWIĄZANE KSIĄŻKI