Mickiewicz. Almanach multimedialny

Mickiewicz. Almanach multimedialny - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,88 MB
NAZWA PLIKU
Mickiewicz. Almanach multimedialny.pdf
ISBN
6709902204565

OPIS

Kompendium wiedzy o życiu i dziele Adama Mickiewicza - multimedialna biblioteka, jakiej jeszcze nie było! Zawiera 44 anonimowe eseje o epoce, życiu i twórczości Mickiewicza; 5 esejów o różnych nawiązaniach do dzieł wieszcza; 20 minut filmów i inscenizacji teatralnych; 120 minut recytacji utworów;obszerny wybór dzieł; znane i nieznane parafrazy utworów Mistrza; słownik romantycznych terminów literackich; ponad 700 ilustracji; gry i quizy.

W roku szkolnym 2017/2018 do dyspozycji uczniów oddaliśmy dwie nowoczesne pracownie: komputerową i biologiczno-chemiczną. Pracownia komputerowa została wyposażona w najnowszy sprzęt: komputery z systemem Windows 10 Pro, tablety graficzne o ... Mickiewicz, Adam Mickiewicz.

Program składa się z kilku działów, obejmujących życie poety, tło historyczne, odbiór jego dzieł oraz nawiązania i inspiracje dziełami Mickiewicza. Życie i twórczość Adam Mickiewicz poeta. polskiego romantyzmu Dziecistwo i modo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI