Wschody do nieba

Wschody do nieba - Piotr Kołodziejczak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Kołodziejczak
WYMIAR
6,47 MB
NAZWA PLIKU
Wschody do nieba.pdf
ISBN
9664457339348

OPIS

"Wschody do nieba" to pełna przygód powieść, z humorem opisująca absurdy gierkowskiej epoki. Warszawa, lata siedemdziesiąte. Środowisko młodzieży licealnej.Poznając liczne przygody bohaterów książki dowiadujemy się, że niezależnie od czasów, w których żyjemy, młodzież jest taka sama - ambitna, niebanalna, pomysłowa, kochająca dobrą zabawę.Obok barwnego życia licealistów nieoczekiwanie rodzi się piękne uczucie pomiędzy uczniem a nauczycielką matematyki. Czy ten związek ma szanse przetrwania...?"Wschody do nieba" są pierwszą powieścią z autorskiego cyklu pt. Życia w życiu. Pozostałe to: "Klępy śpią" i "Nie rób mi tego".

PODOBNO są 10 razy dłuższe niż Wielki Mur Chiński. Niektórzy mówią, że gdyby je ułożyć w jednym rzędzie, miałyby długość 20 000 kilometrów, czyli tyle, co połowa równika! Inni uważają je nawet za ósmy cud świata. Schody do nieba: najlepsze zdjęcia dla twojego projektu w【Depositphotos】- Miliony profesjonalnych zdjęć i obrazów Schody, niebo, zmarnowane szanse Ostatni będą pierwsi, życie przegrać tu awansem Sam nie znam wszystkich dróg, sam nie znam wszystkich trosk Poznałem w życiu coś i to więcej niż ten sos [Refren: TPS] (x2) Poprzeczka wysoko, codziennie do góry Nie zasłonią czarne chmury, ani świat ponury Schodami do nieba, w którą stronę, z kim ... Wieczorny gość w "Schodach do nieba".

Oceny, recenzje, obsada, dyskusje wiadomości, zwiastuny, ciekawostki oraz galeria. Schody do nieba. Oto dama, przekonana.

POWIĄZANE KSIĄŻKI