Taniec w skorupkach

Taniec w skorupkach - Tomek Tryzna | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomek Tryzna
WYMIAR
9,70 MB
NAZWA PLIKU
Taniec w skorupkach.pdf
ISBN
8956180174809

OPIS

Tym razem Tomek Tryzna nie tylko słowami dociera do czytelników. W "Tańcu w skorupkach" posługuje się także obrazami, serią 1266 fotografii. "Zupełnie naturalne było dla mnie opowiedzieć obrazem o chłopcu, któremu pasja fotograficzna uratowała duszę. Ale, przy okazji, okazało się, ze w ten sposób można opowiadać o wszystkim.. To coś, co na razie z braku laku nazywam fotoprozą, a więc skomplikowana struktura fabularna oparta na obrazie, może stać się dla fotografii nową kolonią, ziemią obiecaną".

Videos you watch may be added to the TV's watch history and influence TV recommendations. To avoid this, cancel and sign in to ... W "Tańcu w skorupkach" posługuje się także obrazami, serią 1266 fotografii.

Proponujemy następnie uczniom konkurs, w którym będą jurorami. Zapowiadamy, iż za chwilę usłyszą trzy przykłady muzyczne ilustrujące to samo zjawisko - wschód słońca SLAJD NR 7.

POWIĄZANE KSIĄŻKI