Szukając Emmy

Szukając Emmy - Steena Holmes | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Steena Holmes
WYMIAR
3,94 MB
NAZWA PLIKU
Szukając Emmy.pdf
ISBN
9936431227180

OPIS

Megan spuściła córkę z oka tylko na kilka sekund. Wydawało się, że nic złego nie miało prawa się stać. Tymczasem mała Emma zniknęła bez śladu.Rodzina i policjanci byli bezsilni. Dziewczynka jakby zapadła się pod ziemię. Mijały dni, tygodnie miesiące... Wszyscy stracili już nadzieję. Tylko Megan nie chciała pogodzić się z myślą, że nie nigdy nie odzyska córki.Szukając Emmy to opowieść o sile matczynej miłości i o tym, jak wiara i nadzieja pozwalają pokonać największe nawet przeszkody.

Tylko Megan nie chciała pogodzić się z myślą, że nie nigdy nie odzyska córki ... Książka romantyczna Szukając Emmy - sprawdź opinie i opis produktu. Zobacz inne Romanse, najtańsze i najlepsze oferty. Szukając Emmy (Steena Holmes).

Dziewczynka jakby z Szukając Emmy to opowieść o sile matczynej miłości i o tym, jak wiara i nadzieja pozwalają pokonać największe nawet przeszkody. Szczegółowe informacje na temat książki Szukając Emmy .

POWIĄZANE KSIĄŻKI