Spadające gwiazdy małej Helenki. Wydanie drugie poprawione

Spadające gwiazdy małej Helenki. Wydanie drugie poprawione - Zofia Zakrzewska-Klosa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zofia Zakrzewska-Klosa
WYMIAR
5,47 MB
NAZWA PLIKU
Spadające gwiazdy małej Helenki. Wydanie drugie poprawione.pdf
ISBN
6441497341201

OPIS

"Spadające gwiazdy małej Helenki" to niesamowita podróż do świata, w którym jawa przeplata się ze snem. Fantastyczny szlak przygód dziewczynki i jej magicznej przyjaciółki Myszki Cotu prowadzi od Krakowa, poprzez Kryształowe Góry aż do Grzybkowa i tajemniczych bagien planety COTKOTU. Podróżująca ponad granicami czasu i rzeczywistości Helenka przypomina znaną bohaterkę książek dla dzieci - Alicję. Jednak kraina czarów Helenki, to nie tylko zabawne przygody ale przede wszystkim królestwo prawdziwej magii uczuć.Książka Zofii Zakrzewskiej-Klosy napisana jest pełnym uroku, wręcz staroświeckim językiem. Dodatkowym atutem książki, który wyróżnia ją spośród innych lektur, są niezwykłe ilustracje. Stanowią one dopełnienie fabuły, są dla czytelnika drzwiami do świata fantazji i wyobraźni."Spadające gwiazdy małej Helenki" to podróż w czasie i przestrzeni. To balansowanie na cienkiej linie oddzielającej rzeczywistość od snu. To wehikuł, który przenosi dzieci i dorosłych w inny wymiar, zacierając granicę między jawą a snem.DODATKOWE INFORMACJE - recenzje książki, które mogą państwo wykorzystać na stronie www:"(...)Trudno jednoznacznie opisać niedzisiejsze książki o przygodach Helenki i Cotu. Przenoszą nas w świat fantazji i nieprawdopodobnych surrealistycznych przygód. Czasem nie wiadomo czy wydarzenia, w których uczestniczy tytułowa bohaterka wydarzyły się naprawdę czy tylko jej się śniły. Akcja toczy się jak w baśniowym, kolorowym śnie. Język jest prosty, momentami urokliwie staroświecki. I pełno w nim malarstwa -- bo tak chyba trzeba to nazwać.(...)" -- Małgorzata Stuch, czytelnia.onet.pl"Cudowna książka (…) dla dzieci i dorosłych, napisana przepięknym językiem literackim, w stylu wielkiej światowej literatury dziecięcej. (…) Brak przemocy, pokazanie wartości istnienia, okazywania dobra i jego znaczenia w życiu. Wrażliwość i uczucie - patrzenie w serce i dawanie serca innym. Ciekawość świata, przygoda, frapująca akcja przeplatających się tu zdarzeń magicznego świata bajki z rzeczywistością, wraz z zapewne historycznymi wspomnieniami z dzieciństwa autorki Zofii Zakrzewskiej Wszystko to bardzo dobre i na wysokim poziomie artystycznym. Ogromne walory wychowawcze tej książki powinny ją postawić w katalogu lektur szkolnych. (...)" - Jan Zapolski

,,To tekst pełen fantazji, który porywa dzieci w świat nieograniczony w czasie i przestrzeni." Wyjątkowe kolekcje książek, prenumeraty czasopism, unikatowe publikacje. bezpieczne zakupy w PayU. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na ich umieszczanie na Twoim komputerze przez administratora serwisu Chomikuj.pl - Ke £10.45 - „Spadające gwiazdy małej Helenki" to tekst pełen fantazji, który porywa dzieci w świat nieograniczony w czasie i przestrzeni.

Nowości, Bestsellery i Zapowiedzi. Sprawdź i Kup Teraz! Opis "Spadające gwiazdy małej Helenki" to niesamowita podróż do świata, w którym jawa przeplata się ze snem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI