Śmierć w Breslau

Śmierć w Breslau - Marek Krajewski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Krajewski
WYMIAR
11,14 MB
NAZWA PLIKU
Śmierć w Breslau.pdf
ISBN
1672653212813

OPIS

Wrocław, maj 1933 roku. Wstrząsająca zbrodnia. Zmasakrowane zwłoki dwóch kobiet.Tajemnicze zdanie napisane krwią ofiar. I wszędzie skorpiony.Idealna sprawa dla Eberharda Mocka.W mrocznym i posępnym Wrocławiu, gdzie w każdym zaułku złodzieje i mordercy czekają na ofiarę, rządzi przemoc i korupcja. Wysoko postawieni notable oddają się hazardowi i rozpuście, przekupna policja walczy o władzę. W mieście zarażonym doktryną hitlerowską pewien komisarz gustuje w dość nietypowej rozrywce. Grywa w szachy (według własnych zasad) z pięknymi roznegliżowanymi pannami.To Mock, którego z domu rozkoszy może wyciągnąć tylko kolejna zbrodnia.

Książka, która stworzyła Mocka. Wrocław, maj 1933 roku.

"Czy kryminalne opowieści o Eberhardzie Mocku osadzone były w prawdziwych realiach? Czy w dawnym Breslau naprawdę zdarzały się mroczne zbrodnie, których wyjaśnienie wymagało nadludzkiego wysiłku? Odpowiedź na to pytanie znalazłem w Encyklopedii Wrocławia. Śmierć w Breslau book. Read 156 reviews from the world's largest community for readers.

POWIĄZANE KSIĄŻKI