Radiowidmo

Radiowidmo - Agnieszka Mirahina | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Mirahina
WYMIAR
10,76 MB
NAZWA PLIKU
Radiowidmo.pdf
ISBN
1768172534975

OPIS

Agnieszka Mirahina urodziła się w 1985 roku. Poetka. Mieszka w Warszawie. Tom „Radiowidmo” jest główną nagrodą w projekcie „Połów 2009”. Jego zapowiedzią był opublikowany w 2008 roku arkusz „Wszystkie radiostacje związku radzieckiego”.

*FREE* shipping on qualifying offers. Radiowidmo Plik radiowidmo ebook pdf.txt na koncie użytkownika kapil229 • Data dodania: 3 lip 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb. Radiowidmo (Biuro Literackie, Wrocław 2009) Do rozpuku (Wydawnictwo Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury, Poznań 2010) Widmowy refren (Wydawnictwo Forma i Fundacja Literatury im.

Książka Radiowidmo pochodzi z wydawnictwa Biuro Literackie. Autorem ... Radiowidmo - Agnieszka Mirahina - opis książki: Debiutancki tom Agnieszki Mirahiny to propozycja oderwania się i spojrzenia z lotu ptaka i żabiej perspektywy na wszystkie fronty tego świata.

POWIĄZANE KSIĄŻKI