Gra o jutro usług publicznych w Polsce

Gra o jutro usług publicznych w Polsce - Wiesława Kozek | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wiesława Kozek
WYMIAR
11,90 MB
NAZWA PLIKU
Gra o jutro usług publicznych w Polsce.pdf
ISBN
5799391766206

OPIS

Liberalizacja nie jest w stanie sama doprowadzić bezpośrednio do drastycznego pogorszenia warunków zatrudnienia. Może jednak prowadzić do zmiany modelu stosunków pracy grup pracowników usług publicznych działających w rozproszeniu. Tam pogarszają się warunki zatrudnienia, a nawet spada jego poziom. Model, w którym grupy danego sektora usług są silnie zorganizowane i zdolne do wysoce skoordynowanych działań, zapobiega pogorszeniu się warunków pracy. W Polsce tą zdolnością cechuje się jedynie sektor dostarczania energii elektrycznej.

Nawet najrzetelniej przeprowadzone ... Książka Gra o jutro usług publicznych w Polsce - od 7,50 zł, porównanie cen w 28 sklepach. Zobacz inne Ekonomia i biznes, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Książka Gra o jutro usług publicznych w Polsce - Wiesława Kozek Dosyć milczącym interesariuszem usług publicznych są w Polsce ich konsumenci.

Z badan opinii publicznej przeprowadzonych dla potrzeb niniejszej analizy wynika, ze przecietny konsument chce w Polsce uslug ... Paweł Matuszewski "Gra o jutro usług publicznych w Polsce", Wiesława Kozek, Warszawa 2011 : [recenzja] Uniwersyteckie Czasopismo Socjologiczne nr 6, Paweł Matuszewski Instytut Politologii Dosyć milczącym interesariuszem usług publicznych są w Polsce ich konsumenci. Z badań opinii publicznej przeprowadzonych dla potrzeb niniejszej analizy wynika, że przeciętn Gra o jutro usług publicznych w Polsce - opis produktu: Dosyć milczącym interesariuszem usług publicznych są w Polsce ich konsumenci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI