Chodzi o to, czy wiesz co to. Zwierzęta

Chodzi o to, czy wiesz co to. Zwierzęta - Marcin Brykczyński | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Brykczyński
WYMIAR
7,58 MB
NAZWA PLIKU
Chodzi o to, czy wiesz co to. Zwierzęta.pdf
ISBN
9432997173422

OPIS

Cicho chodzi, myszy łapie,Miło mruczy na kanapie.Tę i inne proste zagadki o zwierzętach z najbliższego otoczenia człowieka znajdziecie w tym wyjątkowym zbiorze autorstwa Marcina Brykczyńskiego. Zagadkom towarzyszą pełne humoru wierszyki o naszych przyjaciołach z domu i zagrody, a także niezwykłe ilustracje Agnieszki Antoniewicz. Dodatkową atrakcją są rysunkowe zadania na spostrzegawczość!Ta książka bawi i uczy jednocześnie. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat, choć na pewno i starsze chętnie po nią sięgną. Dzięki sztywnym kartkom przetrwa częsty kontakt z rączkami małego czytelnika.Pozycja obowiązkowa w biblioteczce malucha! Kolejne tomy w przygotowaniu!

Książka ta, autorstwa Marcina Brykczyńskiego, zawiera proste zagadki o zwierzętach z najbliższego otoczenia człowieka. Zagadkom towarzyszą pełne humoru wierszyki o naszych przyjaciołach z domu i zagrody, a także niezwykłe ilustracje Agnieszki Antoniewicz. Chodzi o to, czy wiesz co to.

Tańczyłam z nim na dyskotece szkolnej xd. Na następny dzień on jakoś zdobył mój nr.

POWIĄZANE KSIĄŻKI