Bóg Imperator Diuny. Cykl Kroniki Diuny. Tom 4 (książka audio)

Bóg Imperator Diuny. Cykl Kroniki Diuny. Tom 4 (książka audio) - Frank Herbert | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Frank Herbert
WYMIAR
6,28 MB
NAZWA PLIKU
Bóg Imperator Diuny. Cykl Kroniki Diuny. Tom 4 (książka audio).pdf
ISBN
7657710960883

OPIS

IV tom cyklu Kroniki Diuny.Doskonały towar... Wręcz uderzający do głowy. - "Los Angeles Times"Pokonawszy Alię i podporządkowawszy sobie ród Corrinów, Leto II objął rządy w Imperium i wprowadził je na swój Złoty Szlak. Trzy i pół tysiąca lat narzuconego spokoju zmieniło niewiele. Bene Gesserit, Tleilaxanie, Ixanie i Gildia Kosmiczna - trzymani w ryzach groźbą odcięcia dostaw melanżu - gotowi są zrobić wszystko, by w końcu pozbyć się człowieka-czerwia.Syn legendarnego Muad'Diba staje w obliczu najbardziej diabolicznego spisku w historii. Spisku, który może doprowadzić nawet do śmierci Boga..."Dlaczego idę tą ulicą?" - zastanawiał się. Nim postawił to pytanie, znał już odpowiedź. "To ta kobieta, ta Irti. Jaka jest ta, która zdołała ściągnąć mnie do Gojgoi?"Róg zasłony w oknie po prawej uniósł się i Idaho zobaczył twarz chłopca z placu. A potem zasłona odsunęła się, ukazując stojącą za nią kobietę. Idaho patrzył oniemiały na jej twarz, zamarłszy w pół kroku. To była twarz z jego najskrytszych snów - owalna, z przenikliwymi ciemnymi oczami i pełnymi, zmysłowymi ustami.- Jessika - szepnął.- Co powiedziałeś? - spytała Siona.Idaho nie był w stanie odpowiedzieć. To była twarz Jessiki zmartwychwstała z przeszłości, którą miał za na zawsze utraconą, genetyczny kaprys, matka Muad'Diba wskrzeszona w nowym ciele.Kobieta zaciągnęła zasłonę, pozostawiając w jego umyśle powidok, który - czego był pewien - nigdy nie zniknie. Była starsza od Jessiki, która dzieliła z nim niebezpieczeństwa na Diunie - miała zmarszczki w kącikach ust i oczu, ciało odrobinę pełniejsze... "Bardziej matczyne" - powiedział sobie. A potem pomyślał: "Czy jej kiedyś powiedziałem... kogo przypomina?"Czyta: Miłogost ReczekCzas trwania: 19 godz.

Tom 4 (książka audio) ... Właśnie zrecenzowałem Pakiet: Kroniki Diuny "Kroniki Diuny" Franka Herberta - najlepszy cykl science fiction wszech czasów.Tytuły w pakiecie: Diuna, Mesjasz Diuny, Dzieci Diuny, Bóg Imperator Diuny, Heretycy Diuny, Kapitularz Diuny. Tom 4. "Bóg Imperator Diuny" Tom 5.

Cykl Kroniki Diuny. Tom 4 (książka audio) nr kat.: 1288885 RabatoMania! Do -99% taniej! RabatoMania! Do -99% taniej! RabatoMania!-99% na piąty produkt lub -75% na czwarty produkt lub-45% na trzeci produkt ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI