Wielokwiat takosamokwiat

Wielokwiat takosamokwiat - Anna Strzelecka | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Strzelecka
WYMIAR
8,34 MB
NAZWA PLIKU
Wielokwiat takosamokwiat.pdf
ISBN
6056471503634

OPIS

[...]Jeszcze przez chwilę patrzyłyśmy na siebie. Ja, góralka z krwi i kości, którą mało co mogło wyprowadzić z równowagi, na tę, co to zaparła się nogami i rękami, żeby góralką nie być i wciąż kosztowało ja to strasznie dużo. Dopiero teraz zauważyłam, że już jestem od niej wyższa i jeszcze jedno, co przeoczyłam, może ze względu na tego laptopa, którym się tak szczelnie zasłaniała przed światem – jakie ma smutne oczy. Uściskałam ją raz jeszcze i pobiegłam do siebie na górę, gdzie – miałam nadzieję – Grześkowi udało się nie zasnąć. Bo kto by go wtedy przeniósł do gościnnego? Chyba ci najbardziej zdeterminowani, czyli dziadek z babcią, Ja bym nawet palcem nie ruszyła!

Data zakończenia 2019-04-30 - cena 9 zł [...] Jeszcze przez chwilę patrzyłyśmy na siebie. Ja, góralka z krwi i kości, którą mało co mogło wyprowadzić z równowagi, na tę, co to zaparła się ... Jeszcze przez chwilę patrzyłyśmy na siebie.

*FREE* shipping on qualifying offers. Wielokwiat takosamokwiat (polish) Tytuł, autor lub wydawnictwo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI