Problemy moralne w świecie informacji

Problemy moralne w świecie informacji - AgnieszkaSzewczyk | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
AgnieszkaSzewczyk
WYMIAR
4,14 MB
NAZWA PLIKU
Problemy moralne w świecie informacji.pdf
ISBN
2129989803508

OPIS

Nowa sytuacja społeczna, nowa technika i możliwości mediów zmieniają kształt starych problemów moralnych. Współczesne media – a zwłaszcza telewizja, internet, gry komputerowe są same w sobie "moralnie obojętne", jednak ich oferty stoją często w sprzeczności z prawami moralnymi, niosą wielorakie zagrożenia, jak np. negatywny wpływ gier komputerowych na psychikę graczy i system wartości, zagrożenia płynące z anonimowości w sieci czy możliwości dokonywania oszustw internetowych (włamania na konta, nieuprawnione przelewy).

Szczegóły Problemy moralne w świecie informacji Najtańsza i Największa Księgarnia Medyczna Sprawdź Naszą Ofertę! . Infolinia: 32 702 88 20.

W publi­kacji omówiono wybrane problemy moralne społeczeństwa informacyjnego z punktu widzenia nadawcy i odbiorcy współczesnych mediów. Jednym z punktów odniesienia analiz jest Dekalog w aspekcie jego aktualności i uniwersalności. Problemy moralne w świecie informacji - Nowa sytuacja społeczna, nowa technika i możliwości mediów zmieniają kształt starych problemów moralnych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI