Płeć kulturowa nauczycieli. Funkcjonowanie w roli zawodowej

Płeć kulturowa nauczycieli. Funkcjonowanie w roli zawodowej - KrzysztofRubacha | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
KrzysztofRubacha
WYMIAR
12,53 MB
NAZWA PLIKU
Płeć kulturowa nauczycieli. Funkcjonowanie w roli zawodowej.pdf
ISBN
9050852645052

OPIS

Tematem książki jest płeć kulturowa nauczycieli. Zainteresowanie polskiej pedagogiki perspektywą gender w edukacji ma krótką historię. Pojawiło się wraz z rozwojem studiów krytycznych nad edukacją. Dzięki nim płeć społeczno-kulturowa stała się "widzialna", jako źródło generowania różnic, nierówności i barier rozwojowych. Tym samym materia edukacji przestała być oczywista i jednoznaczna. Stała się tekstem kultury, który czeka na kolejne odczytanie. Proponowane w tej książce odczytanie ma źródła teoretyczne i zmierza do empirycznego opisu i wyjaśnienia relacji pomiędzy stadium rozwoju roli płciowej nauczycieli a ich funkcjonowaniem zawodowym. Książka składa się z trzech rozdziałów i ma formę raportu z badań.

Pojawiło się wrazz rozwojem studiów krytycznych nad edukacją. Dzięki nim płeć społeczno-kulturowa stała się widzialna, jako źródło generowania różnic, nierówności i barier rozwojowych. Informacje o Płeć kulturowa nauczycieli - 8029894377 w archiwum Allegro.

Dzięki nim płeć społeczno-kulturowa stała się "widzialna", jako źródło generowania różnic, nierówności i barier rozwojowych. Tym samym materia edukacji przestała być ... Płeć kulturowa nauczycieli Funkcjonowanie w roli zawodowej Autor/-ka Krzysztof Rubacha , Mariola Chomczyńska-Rubacha Wydawca Oficyna Wydawnicza IMPULS, Kraków, 2007 ISBN 978-83-7308-844-3 Liczba stron 192 Strona publikacji na www.impulsoficyna.com.pl Płeć kulturowa nauczycieli.

POWIĄZANE KSIĄŻKI