Ostatnie historie

Ostatnie historie - Olga Tokarczuk | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Olga Tokarczuk
WYMIAR
3,13 MB
NAZWA PLIKU
Ostatnie historie.pdf
ISBN
4874489356956

OPIS

Trzy historie, trzy sposoby oswajania śmierci w jednej z najbardziej poruszających powieści Olgi Tokarczuk.„Tokarczuk ożywia zapomniane, porzucone miejsca, opowiadając historie trzech życiowych wojowniczek samotnie kreujących własne losy”. „FRANKFURTER RUNDSCHAU”„Pisarka wpuszcza nieco światła do świata wypełnionego ciemnością. W mistrzowski sposób buduje wielowarstwowe opowieści, w których przywraca sens temu, co pozornie beznadziejne, na zawsze stracone”. „THE GUARDIAN”„Mimo że to najbardziej mroczna, gorzka i przejmująca książka Tokarczuk, a zdania bohaterów opowiadających o śmierci łamią się, kawałkują, osuwają w milczenie, to jednak czytelnik wie, o czym mówią i co się za tą pustką kryje”. RYSZARD KOZIOŁEK

Przypisy Książka Ostatnie historie autorstwa Tokarczuk Olga , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 28,85 zł . Przeczytaj recenzję Ostatnie historie.

Stuknij opcję Edycja. Możesz usunąć całą historię połączeń lub konkretne połączenie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI