Na nic płacze, na nic krzyki, koniec przygód Fiki - Miki. Tom 3

Na nic płacze, na nic krzyki, koniec przygód Fiki - Miki. Tom 3 - Kornel Makuszyński | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kornel Makuszyński
WYMIAR
3,64 MB
NAZWA PLIKU
Na nic płacze, na nic krzyki, koniec przygód Fiki - Miki. Tom 3.pdf
ISBN
3070064188583

OPIS

Trzecia księga przygód małpki Fiki Miki opisanych przez Kornela Makuszyńskiego, a zilustrowanych przez Mariana Walentynowicza. Pozycja utrzymana w stylu "Przygód Koziołka Matołka". Małpka i murzynek przemierzają daleki szlak z Arabii do Polski, aby odwiedzić koziołka. Kontynuacja przygód z księgi pierwszej "Awantury i wybryki małej małpki Fiki - Miki" oraz księgi drugiej "Fiki - Miki dalsze dzieje, kto to czyta ten się śmieje".

Koniecznie trzeba sięgnąć po dwie wcześniejsze księgi: "Awantury i wybryki małej małpki Fiki Miki" i ... Książka Na nic płacze, na nic krzyki, koniec przygód Fiki Miki / Kornel Makuszyński, Marian Walentynowicz, G & P, 7,31 zł, okładka , Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Na nic płacze, na nic krzyki, koniec przygód Fiki-Miki; Na nic płacze, na nic krzyki, koniec przygód Fiki-Miki . Kornel Makuszyński, Marian Walentynowicz.

Pseudonim. Ostatnia część ilustrowanych przygód małpki Fiki Miki, która odwiedza Polskę i spotyka się z Opis: Na nic płacze na nic krzyki koniec przygód Fiki-Miki - Walentynowicz Marian, Makuszyński Kornel. Ostatnia część ilustrowanych przygód małpki Fiki Miki, która odwiedza Polskę i spotyka się z Koziołkiem Matołkiem. Na nic płacze na nic krzyki koniec przygód Fiki-Miki (Marian Walentynowicz).

POWIĄZANE KSIĄŻKI