Komnata

Komnata - Francoise Chandernagor | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Francoise Chandernagor
WYMIAR
5,33 MB
NAZWA PLIKU
Komnata.pdf
ISBN
4472735670009

OPIS

Powieść opisuje tragiczne dzieje Ludwika XVII, siedmioletniego króla Francji, więzionego w Temple w czasach Terroru, który po kilku latach umiera w swojej więziennej komnacie. Powieść jest równocześnie studium psychologicznym małego zakładnika: spustoszenia w psychice dziecka, spowodowanego całkowitą izolacją i brakiem miłości, które prowadzą nieuchronnie do choroby i śmierci.

» Definicja słowa komnata. Zamkowa komnata o wymiarach 10,5 na 11,5 metra, od sufitu po podłogę pokryta bursztynem. Już sama ilość cennego surowca mogła robić wrażenie.

Bądź szybszy od rywali! Proste zasady gry! (INSTRUKCJA Komnata strachu) Zobacz, co kryje się w pudełku! Plemiona to popularna klasyczna gra na przeglądarkę internetową oraz urządzenia mobilne, z milionami graczy i historią liczącą już ponad 10 lat. Dołącz teraz aby zarządzać własną wioską! Darmowa gra online Plemiona znana jest także pod międzynarodową nazwą Tribal Wars.

POWIĄZANE KSIĄŻKI