Czarna woda

Czarna woda - Attica Locke | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Attica Locke
WYMIAR
6,23 MB
NAZWA PLIKU
Czarna woda.pdf
ISBN
2363614186554

OPIS

Houston, Teksas, rok 1981. Jay Porter nie jest prawnikiem, jakim zawsze pragnął być. Jego najbardziej obiecująca klientka to tania call-girl, a kancelaria, którą prowadzi, mieści się w podupadłym pasażu handlowym. Dawno zrozumiał, że jego Amerykański Sen się nie spełni, i starannie zamiótł pod dywan grzechy przeszłości: broń, teczkę w FBI i proces, który mało go nie zniszczył. Jay chce tylko spokojnie i godnie żyć. Niestety, gdy wiedziony impulsem ratuje tonącą kobietę – otwiera puszkę Pandory. Tajemnice nieznajomej narażają Jaya na niebezpieczeństwo, wplątują w dochodzenie w sprawie zabójstwa, co może przypłacić utratą pracy, rodziny, nawet życia…"Czarna woda” trzyma w napięciu od pierwszej strony! Akcja toczy się w szalonym tempie, a zakończenie jest nie do przewidzenia…Attica Locke jest scenarzystką filmową i telewizyjną, obecnie pracuje nad miniserialem produkcji HBO o ruchu na rzecz praw obywatelskich. Urodzona w Houston, mieszka w Los Angeles z mężem i córką. Porównywana do Dennisa Lehane’a Attica Locke to nowy, mocny głos w literaturze amerykańskiej. „Czarna woda” to jej debiut literacki.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Czarna Woda najnowsze ogłoszenia na OLX.pl Czarna Woda. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.

Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp. z o.o.

POWIĄZANE KSIĄŻKI