Trzech panów w łódce (nie licząc psa)

Trzech panów w łódce (nie licząc psa) - Jerome K. Jerome | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jerome K. Jerome
WYMIAR
12,86 MB
NAZWA PLIKU
Trzech panów w łódce (nie licząc psa).pdf
ISBN
9214840192347

OPIS

Arcydzieło komizmu, opowiadające o rzecznej eskapadzie trzech miejskich hipochondryków w czasach rodzącej się kultury masowej i powstającej mody na wycieczkiTrzech panów w łódce (nie licząc psa) to zabawna opowieść opisująca przygody trzech londyńczyków, którzy wybrali się w podróż łodzią po Tamizie i przebyli 123 mile - z Kingston do Pangbourne. Komiczne zdarzenia, opowiastki i anegdotki umilające trzem panom wyprawę, przyprawione specyficznym angielskim humorem, ironicznym i inteligentnym, od lat bawią czytelników na całym świecie. Urok tej książki zasadza się bowiem nie tyle na jej stylu literackim czy też użyteczności informacji, jakie zawiera (w zamyśle autora miała być poważnym przewodnikiem turystycznym), ile na jej wierności prawdzie i jedynym w swoim rodzaju przewrotnym komizmie.„Można by pomyśleć, że po publikacji tej książki Imperium Brytyjskie znalazło się w niebezpieczeństwie… „Standard” pisał o mnie jako o zagrożeniu dla angielskiej literatury, a „The Morning Post” przedstawiał jako przykład smutnych rezultatów, których można się było spodziewać po nadmiernej edukacji niższych klas. … Mogę śmiało stwierdzić, że przez pierwsze dwadzieścia lat mojej kariery byłem najbardziej krytykowanym pisarzem w całej Anglii”.Jerome K. Jerome, My Life and Times

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Trzech panów w łódce nie licząc psa Książka już od 14,13 zł - od 14,13 zł, porównanie cen w 5 ... Trzech panów w łódce (nie licząc psa) z angielskim Nauka angielskiego już od 27,00 zł - od 27,00 ... Okładka miękka Rok wydania 1986 Tytuł Trzech panów w łódce [nie licząc psa] Jerome K. Jerome Autor Trzech panów w łódce [nie licząc psa] Jerome K.

Komiczne zdarzenia, opowiastki i anegdotki umilające trzem panom wyprawę, przyprawione specyficznym angielskim humorem, ironicznym i ... "Trzech Panów w Łódce, nie Licząc Psa" to humorystyczna, XIX-wieczna powieść angielska, opisująca ... Książka Trzech panów w łódce (nie licząc psa) autorstwa Jerome Jerome Klapka , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 17,49 zł . Przeczytaj recenzję Trzech panów w łódce (nie licząc psa).

POWIĄZANE KSIĄŻKI