Success and Change (wydanie ekskluzywne + CD)

Success and Change (wydanie ekskluzywne + CD) - Mateusz Grzesiak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mateusz Grzesiak
WYMIAR
3,61 MB
NAZWA PLIKU
Success and Change (wydanie ekskluzywne + CD).pdf
ISBN
2778473402966

OPIS

Nowe, ekskluzywne wydanie z audiobookiem!Naucz się zarządzać JEDNYM kluczowym czynnikiem, aby w pełni wykorzystać osobisty potencjał, zwiększyć własną efektywność i podnieść jakość swojego życia.Konstruktywne myślenie, skuteczna komunikacja, upragniona kontrola nad własnymi emocjami, zrealizowane cele, silna osobowość... By móc to wszystko osiągnąć potrzebujesz umiejętnie wpływać na jedną rzecz... Tylko? Tak, bo ta jedna rzecz decyduje o wszystkim – to Twój umysł. Nadszedł już czas, abyś w pełni wykorzystał jego możliwości.Po pierwsze... bądź bardziej świadomy! Zajrzyj trochę głębiej i odszukaj w sobie to, co najlepsze. Odkryj własne ograniczenia i blokady, by zerwać z nimi raz na zawsze. Porzuć stare przeświadczenia, problematyczne relacje, męczące nawyki i zacznij świadomie zarządzać swoim życiem.Po drugie... wpłyń na bieg wydarzeń! Success and Change to Twój prywatny trening umysłu. Nareszcie dowiesz się, jak skutecznie wpływać na zdarzenia, by bez przeszkód realizować plany i układać życie na własnych warunkach.Mateusz Grzesiak — psycholog interdyscyplinarny i międzynarodowy trener, przedsiębiorca i autor 11 książek.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Success and Change wydanie ekskluzywne + CD Grzesiak Mateusz. 40,46 zł 59,00 z ł.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Success and Change wydanie ekskluzywne + CD Grzesiak Mateusz. 40,46 zł 59,00 z ł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI