Magia olewania

Magia olewania - Sarah Knight | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sarah Knight
WYMIAR
3,98 MB
NAZWA PLIKU
Magia olewania.pdf
ISBN
1401479851695

OPIS

Magia olewania jest książką dla tych wszystkich, którzy pracują za dużo, za mało wolnych chwil spędzają na rozrywce i nigdy nie mają wystarczająco dużo czasu dla ludzi i spraw, które naprawdę ich uszczęśliwiają.Dzięki tej książce dowiesz się:·Dlaczego przejmowanie się tym, co pomyślą inni jest twoim najgorszym wrogiem i jak przestać to robić.·Jakie są proste kryteria oddzielania tego, czym powinniśmy się przejmować od tego, czym nie warto zaprzątać sobie głowy.·Jak praktykować sztukę nieprzejmowania się nieistotnymi rzeczami i prośbami oraz nielubianymi ludźmi, nie zachowując się jednocześnie w sposób bezduszny i lekceważący.·Jak opanować sztukę mówienia „nie” rzeczom nieważnym, co doprowadzi do zmiany twojego życia.I o wiele więcej! 

Mobilizuje do przemyślenia pewnych spraw, daje kopa do zmian, momentami rozbawia. Czyta się bardzo lekko i szybko, ale jednocześnie pozostawia chwilę na zadumę, skłania do refleksji. Ta książka przemówiła do mnie z półki w Empiku.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Autorka „Magii olewania" wyróżniła cztery kategorie, w ramach których zaleca wykonanie takich mentalnych porządków. Pierwsza to rzeczy, druga - praca, dalej - „przyjaciele, znajomi, obcy" i wreszcie - rodzina.

POWIĄZANE KSIĄŻKI