Mała ojczyzna Jana Pawła II (wersja niemiecka)

Mała ojczyzna Jana Pawła II (wersja niemiecka) - Adam Bujak | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adam Bujak
WYMIAR
9,47 MB
NAZWA PLIKU
Mała ojczyzna Jana Pawła II (wersja niemiecka).pdf
ISBN
8886833404972

OPIS

Album zawiera zdjęcia z Wadowic - miejsc szczególnie istotnych dla Karola Wojtyły (szkoła, parafia) i późniejszych pielgrzymek Jana Pawła II. Znajdują się tu także zdjęcia archiwalne: młodego Karola, jego rodziców.

Społeczeństwo Mała koronka do Najświętszej Dziewicy; Sport Dwie ... Skołoszów - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie jarosławskim, w gminie Radymno.. Od 23 grudnia 1920 do 18 sierpnia 1945 znajdowała się na terenie województwa lwowskiego.W latach 1945-1974 wchodziła w skład woj.

Strona ksiegarnia.pwn.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i analitycznych. ... Nasza szkoła zaangażowana była w projekt "Nadzieja, Zwycięstwo", który rozpoczął się w czerwcu b.r.

POWIĄZANE KSIĄŻKI