Legendy polskie (książka audio)

Legendy polskie (książka audio) - Wanda Chotomska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wanda Chotomska
WYMIAR
12,52 MB
NAZWA PLIKU
Legendy polskie (książka audio).pdf
ISBN
2492746067292

OPIS

Zapewne każdy zastanawiał się jak powstało państwo polskie albo dlaczego Warszawa nosi swoją nazwę? A czy wiecie od kiedy woda w Morzu Bałtyckim jest słona i jak to w końcu było z pokonaniem groźnego Bazyliszka? Na te i wiele innych pytań na pewno znajdziecie odpowiedź słuchając wspaniałych Legend polskich Wandy Chotomskiej. Te napisane prostą, a jednocześnie niezwykle piękną i barwną polszczyzną opowieści przemówią do nas głosem znakomitego polskiego aktora Wiktora Zborowskiego. Będzie to podróż w świat pradawnych legend w bardzo współczesnej oprawie. Zapewne każdy zastanawiał się jak powstało państwo polskie albo dlaczego Warszawa nosi swoją nazwę? A czy wiecie od kiedy woda w Morzu Bałtyckim jest słona i jak to w końcu było z pokonaniem groźnego Bazyliszka? Na te i wiele innych pytań na pewno znajdziecie odpowiedź słuchając wspaniałych Legend polskich Wandy Chotomskiej. Te napisane prostą, a jednocześnie niezwykle piękną i barwną polszczyzną opowieści przemówią do nas głosem znakomitego polskiego aktora Wiktora Zborowskiego. Będzie to podróż w świat pradawnych legend w bardzo współczesnej oprawie.Czyta: Wiktor Zborowski

Odkryj świat, gdzie fantastyka przeplata się z rzeczywistością. Zachęć dzieci do czytania legend, podań, mitów, które otworzą ich umysły na zupełnie nowe doświadczenia.Przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze, bogato ilustrowane wydania, pełne legend i mitów z całego świata.

Zapewne każdy zastanawiał się, jak powstało państwo polskie albo dlaczego Warszawa nosi swoją nazwę? A czy wiecie, od kiedy woda w Morzu Bałtyckim jest słona i jak to w końcu było z pokonaniem groźnego Bazyliszka? Legendy polskie audiobook - od 13,80 zł, porównanie cen w 17 sklepach. Zobacz inne Audiobooki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Napisz recenzję o produkcie: Legendy polskie (książka audio) Twoja ocena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI