Atalaya. Szlachetne przymierze

Atalaya. Szlachetne przymierze - Jaga Rydzewska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jaga Rydzewska
WYMIAR
12,5 MB
NAZWA PLIKU
Atalaya. Szlachetne przymierze.pdf
ISBN
8403368398583

OPIS

Oria, Dag i Sule, rzuceni na odległe rubieże Galaktyki, desperacko usiłują wrócić do domu. Los im nie sprzyja. Najpierw trafiają w sam środek wojny, potem, zaplątani w dworską intrygę, zostają uwięzieni w odciętym od świata mieście, gdzie właśnie zaczyna się katastrofa jakiej nie znały dotąd ludzkie dzieje - postępujący rozpad prawdopodobieństwa. Kto i po co manipuluje ścieżkami losu? Kto wygra, kiedy Niepokonany będzie walczył na śmierć i życie z Nieśmiertelnym?

- opis ebooka . W NAJBLIŻSZEJ PRZYSZŁOŚCI, W NAJDALSZEJ GALAKTYCE.

Najpierw trafiają w sam środek wojny klanów na pustynnej planecie Sundhainarf, potem zostają uwięzieni w odciętym od świata orbitalnym mieście Ba ATALAYA TOM 3 SZLACHETNE PRZYMIERZE - opis produktu: Oria, Dag i Sule, rzuceni na odległe rubieże galaktyki, desperacko usiłują wrócić do domu. Los im nie sprzyja.

POWIĄZANE KSIĄŻKI