Afganistan w polityce Wielkiej Brytanii i Rosji Radzieckiej 1919-1924

Afganistan w polityce Wielkiej Brytanii i Rosji Radzieckiej 1919-1924 - Joanna Modrzejewska-Leśniewska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Modrzejewska-Leśniewska
WYMIAR
4,91 MB
NAZWA PLIKU
Afganistan w polityce Wielkiej Brytanii i Rosji Radzieckiej 1919-1924.pdf
ISBN
4134953753831

OPIS

Zaledwie kilkanaście lat od zakończenia konfliktu z b. ZSRR Afganistanponownie znalazł się w centrum uwagi opinii publicznej całego świata. Tym razem powodem stał się wstrząsający atak na WTC w 2001r. Wszystkie tropy tej przerażającej zbrodni prowadzą właśnie do rządzonego przez talibów Afganistanu. Książka traktuje wprawdzie o okresie znacznie wcześniejszym- kiedy to Afganistan stawał się dopiero samodzielnym państwem - ale może właśnie ten powrót do źródeł pozwoli lepiej zrozumieć tło obecnych tragicznych wydarzeń.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Afganistan w polityce Wielkiej Brytanii i Rosji Radzieckiej; Afganistan w polityce Wielkiej Brytanii i Rosji Radzieckiej . Joanna Modrzejewska-Leśniewska.

Description 269 p. : maps on endpapers ; 25 cm.

POWIĄZANE KSIĄŻKI