Po przebudzeniu

Po przebudzeniu - Łukasz Zimnoch | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Łukasz Zimnoch
WYMIAR
10,31 MB
NAZWA PLIKU
Po przebudzeniu.pdf
ISBN
8356742918311

OPIS

Dziecko wdrapuje się na kolana ojca. Patrzy mu w oczy i domaga się opowieści. Chce usłyszeć jak wygląda świat, pragnie nauczyć się, czym jest to, co go otacza. Skrzat chłonie każdy ruch powieki, kiwnięcie głową, obniżenie głosu. Staje się człowiekiem. Dorosły nie ma, komu wdrapać się na kolana, ale wciąż poszukuje. Książka, którą oddajemy w ręce czytelnika, to garść opowieści o tym, co ma znaczenie.

Katar jest przezroczysty, ciągnący, wodnisty. Dodam jeszcze że robiłam testy alergiczne skórne - podstawowe - i nic nie wyszło.

Jeszcze dzień nie rozpoczął się na dobre, a ty już nie masz siły i sięgasz po leki przeciwbólowe. A przecież powinno być zupełnie inaczej - rano powinieneś mieć najwięcej energii, być wyspany, zrelaksowany i gotowy do działania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI