Nowoczesne pamięci półprzewodnikowe. Architektura i organizacja układów pamięci DRAM i SRAM

Nowoczesne pamięci półprzewodnikowe. Architektura i organizacja układów pamięci DRAM i SRAM - Betty Prince | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Betty Prince
WYMIAR
3,64 MB
NAZWA PLIKU
Nowoczesne pamięci półprzewodnikowe. Architektura i organizacja układów pamięci DRAM i SRAM.pdf
ISBN
6663532957898

OPIS

W książce przedstawiono architekturę i organizację układów pamięci DRAM i SRAM. Czytelnik znajdzie w niej informacje niezbędne do zrozumienia różnic w budowie układów RAM o różnych konstrukcjach. Będzie mógł świadomie wybrać dany układ pamięci, biorąc pod uwagę jego pojemność, szybkość działania, zasilanie, organizację i spodziewaną cenę. Książka jest przeznaczona dla specjalistów zajmujących się konstrukcją i rozbudową komputerów, urządzeń peryferyjnych, sprzętu wideo i sprzętu telewizyjnego, telefonii komórkowej, sprzętu telekomunikacyjnego, urządzeń medycznych, a także sprzętu wojskowego. Sięgną po nią z pewnością studenci i pracownicy takich kierunków jak informatyka i elektronika.

W książce przedstawiono architekturę i organizację układów pamięci DRAM i SRAM. ...

Czytelnik znajdzie w niej informacje niezbędne do zrozumienia różnic w budowie układów RAM o różnych konstrukcjach. Półprzewodnikowe pamięci statyczne • Pamięci statyczne -SRAM - przechowywanie informacji w układzie zbudowanym z tranzystorów, dwa inwertery zwarte naprzemiennie wej-wyj - układ bistabilny. - cykl działania (odczyt, zapis) krótszy niż dla pamięci dynamicznych - DRAM, Półprzewodnikowe pamięci statyczne • Pamięci statyczne -SRAM - przechowywanie informacji w układzie zbudowanym z tranzystorów, dwa inwertery zwarte naprzemiennie wej-wyj -układ bistabilny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI