Jan Paweł II. Wspomnienia o człowieku, który zmienił świat

Jan Paweł II. Wspomnienia o człowieku, który zmienił świat - Krzysztof Tadej | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Tadej
WYMIAR
9,89 MB
NAZWA PLIKU
Jan Paweł II. Wspomnienia o człowieku, który zmienił świat.pdf
ISBN
6463247661487

OPIS

Wywiady zebrane w tej książce to symfoniczny zapis świętości Jana Pawła II. Każda z przedstawionych tu opowieści jest ważna i pochodzi z innego źródła. Każda jest zapisem osobistego doświadczenia obecności Jana Pawła II, ale łączy je jedno - przekonanie, że mowa o osobie bliskiej i kochanej.(...)Odważne zaproszenie autora książki dociera do różnych osób, także tych pozornie stojących z daleka. I to właśnie dzięki nim zyskujemy nieoczekiwane światło.(...)Szczerość wypowiedzi urzeka. Różni rozmówcy ukazują nam głębię spotkania i rozmowy z Janem Pawłem II. Głębię jego bezinteresownego bycia dla innych. W każdej wypowiedzi powraca też myśl, że nie dorastamy do niego, do sytuacji, które aranżował, bo spotkania z nim stawały się przełomem w życiu.(Ze Wstępu o. Jana Góry OP)

Książka posiada 260 stron i została wydana w 2011 r. Cena 20.62 zł.

po które naprawdę warto sięgnąć! Wspomnienia o człowieku, który zmienił świat ; Skip to the end of the images gallery. Skip to the beginning of the images gallery [OUTLET] Jan Paweł II.

POWIĄZANE KSIĄŻKI