Dzieci z Bullerbyn (książka audio)

Dzieci z Bullerbyn (książka audio) - Astrid Lindgren | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Astrid Lindgren
WYMIAR
11,27 MB
NAZWA PLIKU
Dzieci z Bullerbyn (książka audio).pdf
ISBN
1613608352015

OPIS

Witamy w Bullerbyn!Są przyjaciółmi i nigdy się nie nudzą! Pudełko po cygarach zmieniają w tajemniczą Skrzynię Mędrców, a starą szopę w zbójecką kryjówkę. Ich Wiśniowa Spółdzielnia wysyła wiśnie w brzuchach za granicę. Jest tyle sposobów, żeby wesoło spędzić czas, choć w całym Bullerbyn nie ma komputera.7 godzin dobrej zabawy! + książeczka "Zbuduj swoje Bullerbyn"Czyta: Edyta JungowskaCzas trwania: 7 godz.

Opowieść o dzieciach z Bullerbyn rozpoczyna Lisa. Ma prawie osiem lat i dwóch braci: dziewięcioletniego Lasse i ośmioletniego Bossę.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Dzieci z Bullerbyn. Książka audio CD MP3 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI