Dawne elity. Słowo i gest

Dawne elity. Słowo i gest Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
7,18 MB
NAZWA PLIKU
Dawne elity. Słowo i gest.pdf
ISBN
7547809356834

OPIS

Tom z serii "Spotkania dawnych kultur" czyli jak badacze różnych kultur przednowożytnych wzajemnie przedstawiają wyniki swoich badań i porównują je z wnioskami innych. Przedstawiono 16 tekstów, które powstały w ramach seminarium "semiotyka zachowań dawnych elit". Zainteresowania badaczy dotyczą antyku grecko - rzymskiego i średniowiecza Europy, dawnych kultur azjatyckich i prekolumbijskiej Ameryki, przedkolonialnej Afryki i przednowożytnej kultury ziem polskich.

Słowo i gest . ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Szanowny kliencie używamy cookies w celu świadczenia usług.

Przedstawiamy 16 tekstów, które powstały w ramach seminarium pt. „Semiotyka zachowań dawnych elit ... To rzeczywiście silva rerum.

POWIĄZANE KSIĄŻKI