Ups! Wakacyjna tożsamość

Ups! Wakacyjna tożsamość - Lauren Barnholdt | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lauren Barnholdt
WYMIAR
5,76 MB
NAZWA PLIKU
Ups! Wakacyjna tożsamość.pdf
ISBN
4693984771607

OPIS

Devon Delaney właśnie powinęła się noga. W czasie letnich wakacji u babci, dziewczyna poznała nową koleżankę, Lexi. Lexi była zachwycona, słuchając opowieści Devon o wielkiej szkole, o fantastycznych przyjaciołach oraz randkach z najprzystojniejszym i najbardziej obleganym chłopakiem w mieście. Problem w tym, że nic z tego, co opowiadała Devon, nie było prawdą. Pierwszy dzień szkoły i oto w progu klasy staje właśnie Lexi. Ups, wpadka. Devon ma tylko jedno wyjście – sprawić, by wakacyjne kłamstwa stały się prawdą. Tylko jak zyskać popularność i zacząć randkować z Jaredem, skoro Devon nigdy nie miała okazji nawet z nim porozmawiać?! Im bardziej dziewczyna stara się zabłysnąć, tym więcej ma kłopotów. Najlepsza przyjaciółka nie chce z nią rozmawiać. Rodzice uważają, że ich córka zwariowała. Ale najgorsze jest to, że superprzystojny Jared ma w nosie umizgi Devon i wyraźnie chce umówić się z Lexi...

Kup Teraz! Informacje o Wakacyjna tożsamość ___ L.Barnholdt ___ 2012 - 5604024259 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2015-08-23 - cena 10 zł Zasilacze awaryjne UPS - porównanie cen w sklepach internetowych, najniższe ceny, opisy, recenzje.

Data zakończenia 2015-08-23 - cena 10 zł Zasilacze awaryjne UPS - porównanie cen w sklepach internetowych, najniższe ceny, opisy, recenzje. Zasilacze awaryjne UPS na Ceneo.pl - ZOBACZ ↖️ Serwis zasilaczy UPS Naprawa zasilaczy awaryjnych: MGE, EATON, COVER, APC, CES, AROS, DELTA, FIDELTRONIK, POWERWARE, LIEBERT, ETA, EMERSON wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu urządzeń.

POWIĄZANE KSIĄŻKI