Przewodnik z Tybetu. Na ścieżce przeznaczenia

Przewodnik z Tybetu. Na ścieżce przeznaczenia - Ben Poll | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ben Poll
WYMIAR
4,95 MB
NAZWA PLIKU
Przewodnik z Tybetu. Na ścieżce przeznaczenia.pdf
ISBN
2609507735600

OPIS

Ben Poll - pseudonim. Z informacji posiadanych przez Wydawnictwo wiemy, że Autor ma imieniny 25 kwietnia. Nazwisko na literę N, długie, zakończone na -ski, typowo polskie. Ze względu na przygotowywane wydanie w wersji angielskiej Autor będzie używał pseudonimu. Wiemy też, co wynika z treści powieści, że jest lekarzem. Od naszych informatorów dowiedzieliśmy się również, że pierwsza część pseudonimu Ben powstała od imienia dziadka (Bernard), a druga Poll od babci (Apollonia) lub Polska. Jednocześnie oświadczamy, że za wszelkie podobieństwa osób, wydarzeń i faktów Wydawnictwo nie ponosi żadnej odpowiedzialności.

Przez wiele lat pomaga Tybetańczykom w walce z chińskim okupantem. Przewodnik z Tybetu. Na ścieżce przeznaczenia - Ben Poll (E-book) - Ceny już od 11,05 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 5 sklepach.

Z informacji posiadanych przez Wydawnictwo wiemy, że Autor ma imieniny 25 kwietnia. Nazwisko na literę N, długie, zakończone na -ski, typowo polskie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI