Pietia i Witia. Co złego to nie my!

Pietia i Witia. Co złego to nie my! - Tomasz Duszyński | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Duszyński
WYMIAR
6,68 MB
NAZWA PLIKU
Pietia i Witia. Co złego to nie my!.pdf
ISBN
2542691028534

OPIS

UWAGA! Pietia i Witia, nieudany eksperyment genetyczny Towarzysza Sekretarza. Dwa klony, twory eksperymentu naukowego, wydostały się na wolność. Ruszyły w świat w sobie tylko znanym kierunku i bliżej nieokreślonym celu.Jeśli nie wiesz, co tak na prawdę wydarzyło się w Tajdze Tunguskiej, czym są prawdziwe Znaki, jak zlikwidować Marzannę i Terminatora oraz na czym polegają prawdziwe egzorcyzmy - to książka dla CIEBIE!Pietia i Witia - Wojna Klonów to przy nich bułka z masłem. 12 opowiadań, które po prostu trzeba przeczytać.

To kolejna po „Staszku i straszliwie pomocnej szafie" jego autorstwa pozycja wydawnictwa Paperback. "Pietia i Witia. Co złego, to nie my!" - wkrótce premiera 20 maja br.

Ruszyły w świat w sobie tylko znanym kierunku i bliżej nieokreślonym celu. Jeśli nie wiesz, co tak naprawdę Pietia i Witia Co złego to nie my - od 16,18 zł, porównanie cen w 4 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI